100.Yil Çok Programli Anadolu Lisesi

Ögrencilerimiz ilgili derslerinin bir bölümünü kimya laboratuari, resim atölyesinde islemistir. Fizik, kimya, Türk edebiyati gibi ana derslerin yani sira ikinci yabanci dil, astronomi ve uzay bilimleri gibi seçmeli derslerde egitim görmüslerdir.


Anadolu lisesi ögrencilerimizin egitiminde akademik basariyi hedefleyip çocuklarimizi mezun olduklarinda tercih ettikleri bölümlere yerlesebilmeleri için 9. Siniftan itibaren deneme sinavlari uyguluyoruz. Anadolu lisesi ögrencilerimiz derslerde isledikleri konularin ardindan okul tarafindan uygulanan konu tarama testleriyle, deneme sinavlariyla seviyelerini görüp eksiklerini tamamlama imkani bulabilmektedir
Okulumuzda ögretim kadar egitiminde esas oldugu prensibinden hareketle onlari milli, dini, psikolojik ve sosyolojik her yönden en mükemmel donanima sahip bir halde mezun edebilmek için özverili bir sekilde egitimi her yönüyle ele aliyoruz.


Okulumuzda yapilan sosyal etkinlikler ile ögrencilerimizin yeteneklerini kesfedip, özgüvenlerini arttirmaya, sosyallesmelerini saglamaya ve daha birçok olumlu psikolojik etkiyi ortaya çikarmaya çalisiyoruz.

GERI DÖN
http://rxpillperclick.shop/